Yukleniyor

Bilgi Almak İçin 08503056595

Akasya Vadisi Termal

İç Anadolu Bölgesi

İç Anadolu Bölgesi

Akasya Vadisi Termal

Kızılca vadi Termal Otel sakin, huzur dolu ve konforlu ortamı ve şifalı suları ile siz değerli misafirlerine hizmet vermeye devam etmektedir. 30.000 metrekarelik bir alana kurulu olan otel, 268 oda ile hizmet vermektedir. Konumu itibariyle Esenboğa Havalimanı’na 1 saat mesafede bulunan otelimiz, Ankara’ya 40 dakika mesafede olup Soğuksu Milli Parkı’na da komşu olarak konumlanmıştır. Yarım pansiyon çalışan otelimiz zengin açık büfesiyle sizlere Türk ve dünya mutfaklarından eşiz lezzetler sunmaktadır.
Konaklama Bilgileri
Kızılcavadi Termal Otel’in, 268 odası ve 1700 adet yatak kapasitesi bulunmaktadır Tesisin tamamı, VIP olarak hazırlanmış daire şeklinde misafirlerini ağırlamaktadır. Odalar standart veya aile odası şeklinde hizmet sağlamaktadır. Otel’in tüm standart odalarında klima , balkon, orman manzarası, telefon, saç kurutma makinesi, lcd ekran tv ve mini buzdolabı mevcuttur.

Kızılcavadi Termal Otel’in havuzları; açık ve kapalı alanda bulunmakta ve bay-bayan şeklinde ayrı ve karışık olarak bulunmaktadır. Tesisimizde küçük misafirlerimiz için de çocuk havuzu bulunmaktadır. Otelimizin, ailelere özel olarak hizmet sağlayan aile havuzu da yer almaktadır. Tesisimizde haftanın belirli günlerinde yapılan canlı müzik ile keyifli bir tatil akşamı geçirme imkanı bulunmaktadır .Ayrıca internet cafe,oyun salonu, açık ve kapalı çocuk oyun alanları, sinema salonu, bisiklet ve alışveriş alanları da bulunmaktadır.
Spa Merkezi
Termal otel olarak hizmet veren tesisimiz, şifalı termal havuzlarını misafirlerimiz için sunmaktadır. Açık ve kapalı alanda kadınlar ve erkekler için ayrı ve karışık havuzlar yer almaktadır. Misafirlerimiz termal suyun şifasından yararlanırken küçük misafirlerimiz de çocuk havuzunda eğlencenin tadını çıkarabilmektedir. Ayrıca yılın yorgunluğunu üzerinizden atmak ve tüm iş stresinizden arınmak için spa merkezimizde masaj, hamam, sauna ve aile banyolarından faydalanabilirsiniz. Tesiste sigara içilmeyen odalarımız da mevcuttur.
Havuz Özellikleri
Otelimizde kadınlar ve erkekler için ayrı olarak düzenlenmiş havuzlar ve karma havuz bulunmaktadır. Aquapark ve açık havuzumuz da otelimizde mevcuttur. Ayrıca kadın misafirlerimize özel olarak güneşlenme terası da tesis edilmektedir. ister konaklama veya günü birlik olarak çeşitli şekillerde kullanabileceğimiz otelimizde yılın bütün yorgunluğunu atabilirsiniz. Sizlere sunulan havuz imkanlarından, çeşitli romatizmal hastalıklar ve bunun gibi çeşitli kronik hastalıklar için tedavi amaçlı yararlanabilirsiniz. Sağlığınıza ve yaşam kalitenize iyi gelecek havuzlarımızı yılın her mevsimi kullanma şansına erişebilirsiniz.

İletişim Bilgileri

Karşıyaka Mahallesi, Akasya Cad. No:36/ E 06890 Kızılcahamam/Ankara
info@kizilcavadi.com

Kullanici Yorumları


Hiç Değerlendirme Yapılmamış