Yukleniyor

Bilgi Almak İçin 08503056595

Akropol Termal

İç Anadolu Bölgesi

İç Anadolu Bölgesi

Akropol Termal

Başkentin gözbebeği Beypazarında 1.350.000 m2 (1.350 dönüm) alan üzerine kurduğumuz, 7 etaptan oluşan Akropol Termal Şehir, Türkiye ve Avrupa'nın en büyük Termal Şehir Projesidir.

36.000 adet devremülk, ultra-lüx villalar, özel yüzme havuzları, hastane, rehabilitasyon merkezi, cami, fizyoterapist eğitim okulu, 110 dönüm üzerine kurulacak olan Avrupa'nın en büyük Aqua Parkı ve su oyunları merkezi, spor tesisleri, AVM, mini hayvanat bahçesi, ayrıca 50.000 m2 lik sosyal tesisler bu şehrin bir parçası. Ayrıca Türk Hamamı, Fin Hamamı, sağlık üniteleri, sauna, termal havuzlar, çamur banyoları, bay, bayan ve karışık yüzme havuzları, engellilere özel havuz, spor merkezleri, SPA, oyun ve eğlence salonları, buz pateni pisti, oyun ve eğlence merkezleri, sinema salonları ile Akropol, kusursuz bir şehir olma adına her geçen gün büyümektedir.
Business dünyasına da ev sahipliği yapmak için tasarlanan Akropol Termal Şehir, 4.500 kişilik kongre merkezi ve son teknoloji ile donatılmış VIP toplantı salonları ile iş dünyasının önde gelen simalarına A plus kalitede hizmet vermeyi hedeflemektedir.

Akropol Termal Şehir, Ankara İl Özel İdaresinden, Beypazarı ve çevre bölgelerini kapsayan toplam 140.270 m2 alan üzerinde Jeotermal Kaynak Su Arama Ruhsatını da alarak sağlık ve turizm alanındaki yatırımlarını rekor seviyeye ulaştırmıştır.
AKROPOL EĞLENCE ŞEHRİ
Akropol Termal Şehir; animasyon gösterilerinden, buz pateni pistine kadar eğlenceyi doyumsuz hale getirecek olanaklarla donatılıyor.Hayatı keyifle yaşayın.
AKROPOL SAĞLIK ŞEHRİ
Hayatınızı hem keyifli yaşayın. SPA, masaj, fin hamamı, buhar odası, bilgisayarlı Check-Up, bitki ve sıvı kürleri, çamur banyosu kürleri, kaplıca kürü, içme kürü – detoks ve müzik terapi seçeneklerimizle hizmetinizdeyiz.
AKROPOL BUSINESS YAŞAM
Konforlu, şık ve son teknoloji ile tasarlanan toplantı salonları; iş camiasının tüm ihtiyaçlarını kusursuz bir şekilde gidermeye aday.

İletişim Bilgileri

Ayvaşık Mah. Karapınar Mevkii Küme Evleri 10 Beypazarı / ANKARA
info@akropol.com

Kullanici Yorumları


Hiç Değerlendirme Yapılmamış