Yukleniyor

Bilgi Almak İçin 08503056595

Göral Termal

Marmara Bölgesi

Marmara Bölgesi

Göral Termal

Rüyalarınızın gerçekleştiği sıcak yuvanız. Osmanlı ve Selçuklu Mimarisinin motiflerini ve kültürünü yansıtan Göral Termal Tatil Köyü; güzellik merkezi, rehabilitasyon merkezi, spor merkezi, spa merkezi, aquapark, futbol, voleybol ve basketbol sahaları, squash, tenis kortları, binicilik tesisleri, Türk hamamı, Fin hamamı, sağlık üniteleri, sauna, termal havuzlar, çamur banyoları, bay, bayan ve karışık olmak üzere termal havuzları, açık ve kapalı yüzme havuzları, oyun ve eğlence salonları, bowling ve sinema salonları, kral dairesi, ve toplam 5 ayrı konseptte daireler ile her katı bir yıldızı ifade eden 5 katlı 5 yıldızlı, körfez bölgesinin göz kamaştıran projesidir.
Her yönüyle ayrıcalıklı bu dev projeyi daha da ayrıcalıklı ve değerli kılan, sahip olduğu içilebilir eşsiz termal kaplıca su kaynağıdır.
Sağlıklı Yaşamanın Sırrı...
Yaşam boyu unutamayacağınız tatillerin vazgeçilmez durağı Göral Termal, Marmara Bölgesi’nin en nadide parçası olan Yalova / Armutlu ’da, eşi benzeri bulunmayan termal suyu ile Türkiye’deki devremülk projeleri arasında yeni bir sayfa açıyor.
Her Şey Sağlığınız ve Konforunuz İçin Tasarlandı...
Yoğun şehir yaşantısı ve stresinden uzak, aileniz ve sevdiklerinizle 5 yıldızlı Göral Termal Tatil Köyümüze Hoş Geldiniz…

Sosyal Tesislerimiz
• Yiyecek ve İçecek
• Spor Merkezi
• Aquapark
• Mescit
• Kongre Merkezi
• Plaj Aktiviteleri

İletişim Bilgileri

AdresimizTavşantepe Mevkii, Armutlu / Yalova
info@goraltermal.com

Kullanici Yorumları


Hiç Değerlendirme Yapılmamış