Yukleniyor

Bilgi Almak İçin 08503056595

Aydın Termal

Ege Bölgesi

Ege Bölgesi

Aydın Termal

GZM Royal Termal Hotel
Royal Termal Otel 100.000 m2 lik büyük bir alan üzerine kurulmuş Afyon Gazlıgöl'ün en büyük termal otel özelliğine sahiptir. Termal Otelimizde 50 Adet 2+1 110 m2 dubleks villa, 100 adet 3+1 130 m2 dubleks villa olmak üzere tümü termal havuzlu ve balkonlu toplam 150 adet villa ve 120 adet 1+1 65 m2 studio daire bulunmaktadır.
Otelimizde ki tüm villa ve stüdyo odalarda, odaya özel hamam,termal havuz ve balkon bulunmaktadır. Royal Termal de ayrıca süpermarket, otopark, mescid, spa merkezi, 250 kişilik kapalı restaurant, alakart restaurant ve kapalı yüzme havuzu bulunmaktadır.Otelimizde bulunan termal su sıcaklığı 64 derece olup PH değeri 6.9 dur.Royal Termal de bulunan termal su dünyaca ünlü termal bölge olan Fransa'nın Whisy kaplıcaları ile aynı özelliklere sahiptir.
Spa & Hamam: Bay ve bayan ayrı olmak üzere ücretsiz kullanılabilecek; Hamam, Sauna, Buhar Banyosu, Kar Çeşmesi, Kapalı Yüzme Havuzu ve Aquapark bulunmaktadır. Royal Termal Spa merkezindeki terapiler ve hastalıklara iyi gelen nitrat, bromür, karbonat, iyadür, klorür, nitrit, florür ve hidroarsenat iyonlar içeren şifalı termal suları ile yenileneceksiniz. Türk hamamı ve aile banyoları sadece oda konseptinde konaklayan misafirlere kişi başı ücretlidir. Çamur banyosu, güzellik merkezi, tuz odası, spa merkezi ve masaj seanslara göre ücretlidir ve fiyatı değişmektedir.
* Villa odalarına evcil hayvan kabul edilmektedir.
• 24 SAAT RESEPSİYON / AÇIK YÜZME HAVUZU
• ASANSÖR / KAPALI YÜZME HAVUZU
• KLİMA / MASAJ VE SAUNA
• ODA DA TERMAL SU / OTOPARK
• RESTAURANT / TELEFON / WİFİ
• TELEVİZYON / TERMAL HAVUZ
• Tesis SGK ile anlaşmalıdır.
• Canlı Müzik haftasonu ücretli olarak hizmet vermektedir. Uydu yayını ve maç izlenebilecek alan tesiste mevcuttur.

İletişim Bilgileri

GZM Royal Termal
Esentepe Mahallesi Akkuş Caddesi No:3
Yaylabağı Kasabası, 03375 İhsaniye/ AFYON

Kullanici Yorumları


Hiç Değerlendirme Yapılmamış