Yukleniyor.

Kullanım Sözleşmesi

ALTERNATİF DEĞİŞİM SİSTEMİ (ATS) DEVREMÜLK/DEVRE TATİL SAHİBİ ÜYE SÖZLEŞMESİ

1-Değişim üyelik sözleşmesine («Sözleşme») taraf olan RTÜRK TEKNOLOJİ (ATS ) Vergi Numarası: Kocatepe Vergi Dairesi:7351580251 olup Afyonkarahisar adresinde yerleşik bir ltd şirkettir.

2-ATS Değişim Sistemi: uygun yer durumuna ve üyelik aidatının ve geçerli değişim ücretinin ödenmesine bağlı olarak, üyelere («Üyeler» veya «Üye») bir tatil tesisindeki kullanım hakkını («Tatil Sahipliği Hakkı «) ATS’nin konaklama tesisi havuzuna («ATS Havuzu») dâhil etme hakkı vermekte, sonrasında da gerek aynı tesiste gerekse ATS Değişim Programına iştirak eden başka bir konaklama tesisindeki («Bağlı Tesis») alternatif kullanım hakları için tatil sahipliği hakkının karşılıklı değiştirilmesi imkânını tanımaktadır. Tatil sahipliği hakları genelde yıl boyunca kullanılabilen ayrı ve farklı bir tatil sahipliği hakkı olarak tanımlanmıştır.

3-Üye kişi kendini tatil sahipliği hakkını ATS havuzuna yatırma ve tatil sahipliği haklarını, bağlı bir tesiste alternatif konaklama yeri kullanma hakkı ile değiştirme yetkisi veren ve ayrıca kendine ait dönemini kiraya verilmesi için ATS Değişim Sistemi üye olma hakkını satın almaktadır.

4-ATS’de yatırma işlemi üyenin hak sahibi olduğu devremülk/devretatil tesisinde, tesis tarafından atanan dönemin sisteme üye olduktan sonra, sisteme bilgilerin girilme işlemidir.

5-Üye kiralama bedelini tesis aidatının minimum %20 fazlası ile maksimum %100 üzeri fiyatlandırma yazabilir.

6-Üye tarafından tespit edilen kiralama bedelin; % 15 i ATS’ye ödenecektir.

7-Kiralama yapan üye tarafından tesis aidatı haricindeki miktar ATS’ye peşin olarak ödenecektir. Kiralama yapan üye tesis aidatını tesise girişte ödeyecektir.

8-Kullanım hakkını havuza yatıran üyeye ödeme; tespit ettiği kiralama bedelinden; %15 ATS komisyonu ve tesis aidatı ödemesinden sonra geriye kalan miktarı, kiralama yapan üyenin kullanım yapmasından 15 gün sonra yapılacaktır.

9-Kullanım hakkı; üyenin üye aidatını ödemesinden sonra üyeye sms gönderilmesi ile başlayacaktır.

10-ATS bedelleri 2020 yılı fiyatlarının Türkiye yetkili satıcılarından öğrenebilirsiniz.

11- ATS üyesi bir üyeliği için ancak 2 (iki) adet tatil sahipliği haklarının havuza yatırabilirler. Harici olarak 2 ilan ekleme bedelini öderler.

12- Değişim/kiralama ATS tarafından garanti edilemez.

13- ATS Değişim Sistemi üyeliği, ilgili üyelere has kişisel bir uygulamadır; devredilemez veya satılamaz.

14-Tatil sahipliği haklarının değişim hakkı, üyelik koşullarına bağlı olarak aktif üyelik dönemi boyunca kullanılabilir.

15-ATS Değişim Sistemi üyeliği, özel üyelik koşulu sözleşme üzerinde belirtilmek suretiyle, genellikle bir ila altı yıl arasında sürmektedir. Sözleşme başlangıç döneminden sonra, yine sözleşme koşulları ve/veya üyelik koşulları uyarınca sona erdiğinde üyeler üyelik koşullarına bağlı olarak ve ilgili yenileme aidatlarını ödemek koşulu ile hizmetlerden faydalanmayı sürdüreceklerdir.

16-Üye tesis tarafından tespit edilmiş olan kurallara uymak zorundadır (Oda, SPA, sosyal tesisler vb kullanım hakları gibi)

17-Üyeler tatil sahipliği haklarının havuza yatırılması ve/veya alternatif kullanım takası yapacağı tesisleri www.atsturkiye.com web sayfası üzerinden yapacaklardır.

18-Tatil sahipliği haklarının havuza yatırılması, bakım ücretlerini, harç ve vergileri veya üyenin tatil sahipliği haklarını satın aldığı tesis («Konaklanan Tesis») tarafından alınan diğer yasal ücretleri ödeme zorunluluğundan kurtarmaz. Bir üyenin konaklanan tesis bakım ücretleri veya diğer giderleri ödenmemişse değişim ayrıcalıkları reddedilebilir veya onaylanmış bir değişim iptal edilebilir. Tatil sahipliği haklarını havuza yatıran üye, kiralama yapacak üyeyi tesiste konaklamasını engelleyecek herhangi bir ortamı oluşturmayacaktır.

19-Üye, çekilme dönemi süresince, sebep göstermeksizin ve hiçbir ceza uygulanmaksızın sözleşmeden çekilebilir. Bu durumda üyeye iadesi 15 (Onbeş) gün ATS tarafından yapılacaktır.

20-ATS iletişim telefonu 0 850 305 65 95 olup, değişiklik durumunda iletişim numaraları www.atsturkiye.com web adresinde yayınlanacaktır.

21-Anlaşmazlık halinde Afyonkarahisar Mahkemeleri yetkilidir.


RTÜRK TEKNOLOJİ YAZILIM DONANIM OTOMASYO İNTERNET VE İTHALAT İHRACAT SAN.TİC.LTD.ŞTİALTERNATİF DEĞİŞİM SİSTEMİ (ATS) ÜYE SÖZLEŞMESİ

1-Değişim üyelik sözleşmesine («Sözleşme») taraf olan RTÜRK TEKNOLOJİ (ATS ) Vergi Numarası: Kocatepe Vergi Dairesi:7351580251 olup Afyonkarahisar adresinde yerleşik bir ltd şirkettir.

2-Sisteme dâhil olabilmek için üye aidatının ödenmesi ile birlikte www.atsturkiye.com (ATS) web adresinde bulunan tesislerde ve belirlenen tarihlerde tatil sahipliği hakkını kullanımı olarak tanımlanmıştır.

3-ATS bedelleri 2020 yılı fiyatlarının Türkiye yetkili satıcılarından öğrenebilirsiniz.

4- Üyenin aidatını ödemesinden sonra ATS tarafından bilgilendirme sms ile sistemi kullanmaya başlayabilir.
5-Üye tarafından www.atsturkiye.com (ATS) web sayfasında belirlenen tesislerden birini tercih ederek rezervasyon yapması ile web sayfasında belirlenen kullanım bilgileri ve ücretlendirmeyi kabul etmiş olur.

6-Rezervasyonlar www.atsturkiye.com üzerinden yapılacaktır. Yine üye tarafından rezervasyon iptali veya kullanım tarihi değişikliği www.atsturkiye.com üzerinden yapılacaktır.

7-Üye tesis tarafından tespit edilmiş olan kurallara uymak zorundadır (Oda, SPA, sosyal tesisler vb kullanım hakları gibi)

8-Alternatif Tatil Sistemi (ATS) üyeliği, ilgili üyelere has kişisel bir uygulamadır; devredilemez veya satılamaz.

9-Üye alternatif tatil kullanım hakkını Üyelik Koşullarına bağlı olarak aktif üyelik dönemi boyunca kullanılabilir.

10- Alternatif Tatil Sistemi (ATS) üyeliği, bir ila altı yıl arasında sürmektedir. Sözleşme başlangıç döneminden sonra, yine Sözleşme koşulları ve/veya Üyelik Koşulları uyarınca sona erdiğinde üyeler üyelik koşullarına bağlı olarak ve ilgili yenileme aidatlarını ödemek koşulu ile hizmetlerden faydalanmayı sürdüreceklerdir.

11- Üye, tatil sahipliği haklarını satın aldığı tesis tarafından alınan diğer yasal ücretleri ödemek zorundadır.

12-Üye, çekilme dönemi süresince, sebep göstermeksizin ve hiçbir ceza uygulanmaksızın sözleşmeden çekilebilir. Bu durumda üyeye iadesi 15 (Onbeş) gün sonra ATS tarafından yapılacaktır.

13-ATS iletişim telefonu 0 850 3035 6595 olup, değişiklik durumunda iletişim numaraları www.atsturkiye.com web adresinde yayınlanacaktır.

14-Anlaşmazlık halinde Afyonkarahisar Mahkemeleri yetkilidir.


RTÜRK TEKNOLOJİ YAZILIM DONANIM OTOMASYON İNTERNET VE İTHALAT İHRACAT SAN.TİC.LTD.ŞTİ